Akıllı Öneri Sistemimiz AÖS’ü Keşfedin!

Bu ay yayına aldığımız AÖS şimdi App Store ve Play Store’da.

Yatırım deneyimini bir adım öteye taşıyan AÖS’te her gün yeni işlem önerileri, stratejiler, Akıllı Grafikler, Endeks 30 şirket performansları ve daha fazlası bulunuyor. Aynı zamanda uygulamayı 2020 boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz.

AÖS, birçok modülden oluşuyor:

Model Potföy Modülü, anlık bilgi akışı sağlarken orta — uzun dönemli öneriler verir, geçmiş dönem ve anlık performansları inceleme imkanı sunuyor.

Yatırım Danışmanlığı Önerileri Modülü, risk algısı yüksek yatırımcılar için teknik ve temel analize dayalı, gün içi veya 1–7 gün süreli hisse, vadeli kontrat ve ikili işlem önerileri hazırlıyor.

Akıllı Grafikler Modülü, bir önceki günün BIST 30 paylarını yapay zeka ile inceliyor ve kullanıcılar için gün başından gün sonuna kadar her iki yön için de önerilerde bulunuyor.

Güne Başlarken Modülü, Yatırım Danışmanlığı müşterilerini her işlem gününe piyasaların yönü doğrultusunda teknik analizlere dayalı bilgilerle hazırlıyor.

Hayat Anket Modülü, piyasa beklentilerini görme imkanı sağlıyor.

Müşteri Raporu Modülü, kullanıcıların satın aldığı paylarla ilgili veya istenilen payla ilgili yapay zeka aracılığıyla raporlar üretiyor ve kullanıcıların e-postalarına gönderiyor.

Yepyeni bir yatırım deneyimi için AÖS’ü indirmeyi unutmayın. AÖS ile ilgili gelişmeler oldukça blogumuzda görüşmek üzere, hoşça kalın!

Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş resmi Medium sayfasıdır.